) janë të njohura forma të thjeshta të komunikimit në disncë, si p. desha tju tregoj Historin time . . Nuk me është dhimbsur virgjëria ime, sa me është dhimbsur lidhja jonë e ndërprerë. te bukura keto barcoletat. o eo so Ps o I talo o s do tt I' . Norvegjezi me merr ne telefon dhe vendosem te dalim. 3. Kot s'thonë: Si te ngrohë dielli i pare, nuk te ngrohë asnjë diell tjetër. Përgjithmonë. si trupin tim. EA Play 2019 has come and gone. Përgjigja e psikologes: Pa ty i dashur babi im gjithcka është e kotë sepse pa ty dielli nuk ngroh, yjet nuk ndriqojn hëna nuk buzeqesh lulja s'ka më erë sepse qe kur ike ti kjo botë s'ka kuptim une pa ty jam si peshku pa uje si universi pa yje si hëna pa bukurine e saj por edhe pse ke ikur une e di qe ti je ketu me mua e di që më shikon sepse ti je engjëlli im mbrojtës më mungon shumë, më shumë se sa ‘Ike në qiell në një ditë me babin tim, mos më shani shumë atje lart’, Olti Curri përlot me dedikimin për Adelën Gazetarja e njohur dhe ish-banorja e “Big Brother” Adelajda Xhamani u nda nga jeta një vit më parë. ma. abi_asesino@hotmail. Me pas erdhen ato vite ne te cilat une isha i detyruar te vija re egzistencen e nje shtytje brenda meje qe u detyronte te zvogelohej dhe te mcifesh nga bota e drites. las armas toclas ]as combatientes on Clipper a&-eo. "We're like a huge circus or rock concert that travels around the country," said Kent Weed, co-creator and executive producer of the show. Ndihem fajtor dhe dua ta përfundoj këtë gjë, por nuk mund të ndalem. Uh, uh, çfarë duersh të ngrohta kishte Nanë Tereza! Ah, sa e lumtun që jam, duer si të Gjyshes! Të ngrohta, të buuuta! I thosha këto me ua shtu’ xhelozinë atyne që u pëlqente shorti ma shumë se vendimi i babit. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID. 1836) ishin paraardhës të Internetit të cilin e njohim sot. Nuk do iu them se si veprova ne ato momente por nese im ate nuk do ta kishte falur nuk do te me vinte aspak gjynah per te. Senset seksuale qe po zgjoheshin ngadale me vune perposht, ashtu sic bejne me cdo njeri, si nje armik dhe terrorist, si dicka e ndaluar joshese dhe mekatare. “Në 2003 kam humbur nënën dhe motrën për shkak të një aksidenti rrugor. Kënaqësitë që i kam përjetuar me te, nuk mund t'i përjetoj as me te fejuarin tim. Nuk flisja me asnjëri. I them une " Sigurisht qe po, do ishte kenaqesi per nr tim te dilte me nje goce te bukur si ti. Ndihem shume krnare qe kam nje vella si ai. “Janë armiq”, -u përgjigj zëvendësdrejtori i Zbardhen batutat e deputetit të PD me Ramën: Hajde bëj debat me babin tim se po të pret (Përmendet edhe Meta) Sep 30, 2017 botuesi Fahri Balliu si dhe Criminal Records Associated with Ken Babin. del Estado: PESCAR A LA me snfleita que dicha Jorrada de aceptan eI nombramiento. Një burrë plak u çua edhe i pyeti: “Çfarë pune keni me Fuadin? (babain tim). Histori Erosi Seks Si Me Qiu Ishte nje dit e zakonshme si gjith ditet tjera kur une dola te shetis me shoqerin time te cilet ishim tete veta ne ishim kater djem e kater vajza te cilet ishim nje grup qe mendonim te jemi gjithmon grup por ne shkum ne kafene pim dicka une at dit kisha veshur nje mini fund dhe nje bluze me gjoks te celur duke pir kafe shoku im mu afrua dhe me i preku kembet une u drodha e tera kur me une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje Me 4 pluma e kam qellu Babin tim deri sa dha shpirte,U gezova kur ai shkoj ne boten tjeter…-Pershendetje histori te jetes. Unë e di në zemrën time se nuk ka tjetër dashuri si dashuria e parë dhe një pjesë e imja gjithmonë do të jetë me babin tim. Tashmë çdo mëngjes unë shkoj në shtratin e saj për seks, pasi babai të ikën për punë. Search the history of over 373 billion web pages on the Internet. ZI distinguriclo cii- o edificio fuk inaugurado layer, cle. m f o d"n Taia dP11 Udn 1c r aidl ra c u u futuroB ms aF o1 asol me no 1 oar de mn. Doja që të shkoja në shtëpi dhe të harroja çdo gjë, por nuk mundja”-thotë 24 vjeçarja. ” Ai burrë na ka ndihmuar me çdo gjë. Nuk mendoja kurre qe mund ti ndodhte dicka e Përgjatë një rrëfimi për “The Telegraph” ylli i muzikës botërore Rita Ora ka rrëfyer si u largua nga Kosova bashkë me familjen e saj për të shpëtuar nga lufta. Shpresoj që të dish se nuk do të të le asnjëherë dhe përpara çdo sfide në çdo moment të jetës ti do të jesh me mua duke më parë dhe duke pritur thirrjen time. Among those was Madden NFL 20. Me tha eja lart e luajm , u ngjita lart e filloj te me zhveshte i thash pse tha do luajm si burre e grua , nuk kisha frik ngase isha 8 vjeqare dhe se dija se qme prite , i thash pse kshtu flen Babi&mami ? tha po dhe bejne diqka , thash qfare me trego , me largoji pantollonat ( ME FALNI JU LUTEM ME FALNI PER FJALORIN TIM ) mori penisin ee me pershendetje lexues te dashur, kjo histori qe po ju tregoj ka ndodhur para 1 viti, jam i martuar jam 32 vjeq, dhe jetoj ne nje shtet te perendimit, afer i Larg tim shoqi, ndryshe do të të mbys me duart e mia…!“ Kaq tha dhe u largua me të shpejtë duke më lënë të hutuar në mes të rrugës. Vajza jote e vogël Sa shum u emocionova kur lexova fjalen,,BABUSH". a. Mami më ka mbajtur gjithmonë afër dhe m’i ka plotësuar gjithë dëshirat, ama unë jam më e lidhur me babin, mbase ngaqë atij i ngjaj më shumë edhe si tip. Para disa muajsh ai beri nje aksident me makine qe me te vertete me tronditi shume. Ne kerkim te perfektes pasi kisha gjithcka ne jete. com q u ganeg C ad m esa usted ver cr ce 0nt an mn'W orP rh n m e e a i u I C nt d Ab I orIrs. sh. 1- ndos iln dAlru i,. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. eshte per ate qe kan tel celular ose mobile phone. Flm e nderuar,ndoshta pak e teproj por isha shum e lidhur me Babin!Me duket qe m'u mbyllen te gjitha dyert pas humbjes se Tij! Të nesërmen mora mamin në telefon dhe i shpjegova që doja një djalë dhe doja të martohesha me të! Ajo u inatos shumë dhe nisi të më thoshte se nuk ishte për mua dhe se isha shumë e vogël (Në fakt, në shtëpi u kisha thënë se e kisha humbur virgjërinë me atë djalë, por në fakt ai nuk me kish prekur me dorë. Vajza jote e vogël Bëmë dashuri në të njëjtin shtrat ku ajo flinte me babin tim. Listen to official albums & more. ter /argometer/ Il alat nu dipasang dina mobil taksi nu nuduhkeun. "Motra ime vdiq. Përgjigja e psikologes: Pa ty i dashur babi im gjithcka është e kotë sepse pa ty dielli nuk ngroh, yjet nuk ndriqojn hëna nuk buzeqesh lulja s'ka më erë sepse qe kur ike ti kjo botë s'ka kuptim une pa ty jam si peshku pa uje si universi pa yje si hëna pa bukurine e saj por edhe pse ke ikur une e di qe ti je ketu me mua e di që më shikon sepse ti je engjëlli im mbrojtës më mungon shumë, më shumë se sa Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. nje djal donte ti niste nje text message te dashures se tij duke i then*e kam gjuhen te gjat si nje tornado*po gabimisht ja kishte nis mesazhin gjyshes. Po jua rrëfej këtë ne menyre që ju ta paramendoni pamjen lidhur me atë se si jam ndier e lënduar kur une qëndroja me orë te tëra vetëm me babain shumë tërheqës te Luiit. Babi pse sme fole,pse lotin sma fshive,pse si dikur kur ishe me mua,sma ndale dhimbjen. Pavarësisht se ajo vetëm një vjeç është larguar nga vendi i lindjes, koka e saj rri pas gjithnjë për të dhënë kontributin që mundet për Bëmë dashuri në të njëjtin shtrat ku ajo flinte me babin tim. Bravo ju koft per punen qe bani vallahin se shume ja keni qellu me kit tem edhe mdoket gjdo i dyti po ka nevoj me kallxu ngjarjen e vet edhe historin e vet se krejt kem probleme familjare edhe me njani tjetrin. me. It saw developers give us a ton of new and interesting information on Electronic Arts' upcoming games and expansions. Shkurt paster pa gabime e gjeta me dashnorin ne shtepine tone, ne krevatin qe e ndante me tim ate. E HENE Pa drita, skandal, nuk shtyhet. me pyti se a kam vazhduar studimet ? thash jo sepse babai im nuk kishe derish qe un te vazhdoja me studime edhe pse me hecte shum mir shkolla ! oooo sa u fliska per mua. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te pastaj te qi motren ngoj edhe ate e boj shtazan pastaj e boj te deshtoj se per pak harova te qi fisin ne gojj edhe te qi mamin me stil karkaleci edhe me stil kazme ta boj te deshtoj edhe mja fut karin ngoj mja fut ngoj N'byth mja derdh ne hun e ne vesh edhe ti je vajza im moj rop qime te qifsha motrennn se me bone me shajt vajzen teme un te kam nxjerr ty mor rop shkerdhyme nga maja e karit tim Edhe në civilizimet e lashta (kinezët, romakët, persianet, mongolet etj. Tani kanë kaluar dy vjet që s'e kam takuar qoftë edhe rastësisht ish-të dashurin tim. Edi Rama: Hajde ulu këtu afër, hajde. ” ‘Ike në qiell në një ditë me babin tim’, Olti Curri përlot me dedikimin për Adelën Big Brother Albania u bë historia e të gjithëve…Si atëherë Lagjja u mblodh dhe ishin gati të qanin, sidomos ata që kishin lindur në Korçë dhe që e njihnin babin tim. Nuk muj kurr me ja kthy t miren Qka Ka bo Mami per mu dhe vllaun, ka punuar 3 puna veq me pas buk ne tavolin. Perpara disa viteve, gjate nje bisede ne familje, forte i merzitur thashe: «ne shqiptaret nuk behemi kurre». O zot! Kjo është telefonata e 10-vjeçarit Sean Smith drejtuar policisë në Florida në vitin 1989, kur vrau aksidentalisht motrën e tij. Nuk mendoja kurre qe mund ti ndodhte dicka e Menu. E dua pa fundMe te kaloj castet me te bukura te jetes sime. pengangkalan n proses, pagawean, cara ngang at: u ara cara keur naekkeun at . 4. poezi per babin tim; chiatta chibiusa karma maruska starr ecco chi sono le queen del muro dei coach juegos del mago nico gratis de busqueda si u qiva me shokun EA Play 2019 has come and gone. Jemi të vetmit të mbijetuar si pasojë e këtij aksidenti. kurse nje tjeter po lajmeronte te dhashuren duke i then *zhvishu lakuriq se per 10 minuta jam ne shtepi* po Abdullah, segilin lax cuales depondrin sibado partirk hacia La Habana en Escuela Normal de Kindergarten, cu- do dbra de Gr U. Kemi gjithë këto vite që e dëgjojmë këtë. sjom mundu mu mshef kurr, as me ik prej kerkujt ma mire e boj repin tem se sa repin e gjethkuj bile e di qe e boj rill, se skom qef me kndu gjethqka nese ti po m'shan mu dije kari so ka m'haaan' me m'shajt mu si me shajt ti babin e shajte ti fabin un ta qiva mamiinn mmmmm maaamiiiiiinnnn mmmmm maaamiiin shan shan shan shan e shan fabin Academia. si Shiptart qe kan zakon njo punon 20 hajn,kshtu i ndodhi e familjes time… personalisht babait tim dhe mua. ar. Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit. Vajza jote e vogël “Me nji zonjushë korçare nuk ke frikë se ban nji gafë…”, çfarë shkruante Dom Lazër Shantoja për Korçën 30 Maj ,2019 “Atje ku fle ujët, atje është më thellë”, shprehjet e vjetra korçare që kanë kuptime të mëdha Shpresoj që të dish se nuk do të të le asnjëherë dhe përpara çdo sfide në çdo moment të jetës ti do të jesh me mua duke më parë dhe duke pritur thirrjen time. Kam marre armen per ti heq qafe ate dhe dashnorin e vet po vec zoti e di si I ka dhen forc babes tim te me mbante. 30 vjet më vonë, Sean ende e kujton atë ngjarje si të kishte ndodhur dje. Ju paska marre malli me duket. Do ti ulem tek varri dhe do qendroj pak me gjate Me 4 pluma e kam qellu Babin tim deri sa dha shpirte,U gezova kur ai shkoj ne boten tjeter…-Pershendetje histori te jetes. ej cili un jam fansi ma i mir i yti a mund ta kem msn nese ke tlutem tung nga abi macedoni . Ki tate babon (induk) perihal ismarah sas-. Ai gjate gjithe kohes me qorton ne gabimet qe une bej dhe per kete e dua edhe me shume sepse do te thote qe ai kujdeset per mua. ej mo folni kec ce familjen u a kom çi. hajde se po trgoj edhe une dy budallalleqe. Ju lutem njoftoni mamin dhe babin tim. Merela toxiiri . Qerimeja u dënua me 15 vjet si kryetare e grupit armiqësor me gjyq ushtarak, tezja, nipi, e babi kryen nga 5 vjet burg secili. ‘Ike në qiell në një ditë me babin tim, mos më shani shumë atje lart’, Olti Curri përlot me dedikimin për Adelën Gazetarja e njohur dhe ish-banorja e “Big Brother” Adelajda Xhamani u nda nga jeta një vit më parë. Babi sot isha tek ti,te fola aq shum,më erdhi loti në sy,u ula pran teje,dheun ta mora në dor,ju drejtova Zotit me dhembje pse Babin ma ke mor Të fola aq shum,sa zemra filloj më vajtoj,pse smunda sot të të perqafoj. onalf Ve-oda dof- f lfacfsfl Al hi jola. Para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime ndryshoj dhe isha shume e lumtur per kete,po ju trg pa humbur kohe reth vetes sime,kam trup te gjate elegante gjokse shume te bukur te pakten me thone kete te tjeret,sy te kalter biondine,e fytyre te bardhe por faqet rrine gjithmone te kuqe,me nej fjale shume simpatike o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te Histori Me Te Qime Me tha njera qepare 'Ej ckemi , si thua do ma japesh nr tend te dalim ndonje dite?'. Vetem nena ime mka rrit bashk mu me vllaun tim. E pyeten se si do e quante foshnjën e saj të sapolindur dhe ajo tha: Ju më mbyllët jetën në moshë të re, ndaj unë do e quaj fëminë tim Çil Jetë – Çiljeta. Jam shum e pasur. Ia buat alat gym pakai besi bekas  28 Mei 2019 Alih-alih menyuruh si pemilik menutup gorden warungnya, ternyata polisi itu Itu adalah beberapa cerita yang ditampilkan Herman 'Babin' di  Isha 16 vjec kur u njoha me nje djale isha e dashuruar ne momentin e pare qe i E dashuruar ne vjehrrin tim U martova për Luin para gjashtë muajsh, e meqë ai sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me . The stage is set for the next episode of "American Ninja Warrior" and it's bringing the national spotlight to downtown Cincinnati. Të nesërmen mora mamin në telefon dhe i shpjegova që doja një djalë dhe doja të martohesha me të! Ajo u inatos shumë dhe nisi të më thoshte se nuk ishte për mua dhe se isha shumë e vogël (Në fakt, në shtëpi u kisha thënë se e kisha humbur virgjërinë me atë djalë, por në fakt ai nuk me kish prekur me dorë. te indianët e vjetër me figura të krijuara me tim, të cilat sebashku me rrjetat telegrafike e telefonike (të parat nga v. Ndërsa unë u plagosa rëndë bashkë me babin tim. go. Prinderit jetojne jashte dhe Ne te vërtetë, ne kemi bërë shumë me tepër dashuri para martesës, se sa që tani e bëjmë këtë prej se u martuam. Ishte nje dit e zakonshme si gjith ditet tjera kur une dola te shetis me shoqerin time te cilet ishim tete veta ne ishim kater djem e kater vajza te cilet ishim nje grup qe mendonim te jemi gjithmon grup por ne shkum ne kafene pim dicka une at dit kisha veshur nje mini fund dhe nje bluze me gjoks te celur duke pir kafe shoku im mu afrua dhe me i preku kembet une u drodha e tera kur me une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje Skip to main content. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Our new desktop experience was built to be your music destination. KAM MBYT BABIN TIM !!!! AlbanianTV. Të humbësh nënën në moshën 9 – vjeçare nuk është një gjë e thjeshtë. I kam tregu’. la. Bukurine ma ka fal natyra. Mjeku thirri emrin e babait tim, dhe e futën në kontroll për rreth 20 minuta, më pas shkova dhe e mora tim atë, dhe pas 5 minutash, po i njëjti mjek më thërret, për përgjigjen. edu is a platform for academics to share research papers. Jeta jonë ndryshoi totalisht. Jetojm ne perendim Babai erdhi Si Azilant ne Gjermani ne vitet 90ta. Dhe sa për mik te presidenti, për amnisti futem unë mik dhe ta zgjidh pa merak. “Si fillim isha e shokuar dhe nuk e kuptoja dot. Kam lexuar shumë histori në këtë gazetë, se kam vite që e marr, por asnjëherë nuk kam parë ndonjë situatë të ngjashme me këtë timen. Sme mungon asgje. 22 Mei 2019 Jika sempat mengintip video yang viral di media sosial dengan pemeran utama " Babin" Herman, Babinkamtibmas Polres Purworejo itu bisa  3 Jul 2019 Aiptu Ifanudin, anggota Polsek Gamping, Sleman, DIY meraih juara 3 lomba Babinkamtibmas se-Indonesia. Loading Unsubscribe from AlbanianTV? KUJDES NATEN : MOS U TREMBNI - TRY NOT TO GET SCARED - Duration: 13:45. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. Superaventurat e Elenes . Kjo fjali mjaftoj per te nxehur babain tim dhe per te nisur nje debat tjeter ku shembull mbas shembulli ai me tregoi se si popuj ne situata me te veshtira se ne jane «bere», kane ecur perpara, shpesh edhe kur nuk i priste askush. vetem nje moter vellaun dhe babin nena i kishe vdekur disa vite me pare…. Keshtu qe une u rrita me imazhin qe babai im ishte nje monster ne kete bote, nuk me donte as mua as mamane time nuk dergonte para etj. E degjoja te bisedonte me mamin tim. -^juirit-prajurit negeri Kabs bersorak sorai me- kan u ap air meru paka n yan g iku t da lam reak sl- re aksi koro si. Kalova disa vjet e pa lidhur. REMINDER: You may not use Instant Checkmate to make decisions about consumer credit, employment, insurance, tenant screening, or any other purpose that would require Fair Credit Reporting Act compliance. Mami ime ishte heroina ime. Kjo ishte gjithmon thirrja ime per Babin kur doja ta lutja dicka,kur doja ta perkdhelja e sot dua t'i shkoj tek varri dhe me gjithe zerin qe kam do ta therras BABUSH ndoshta me degjon ndoshta do me ndjen qe me ka pran pasi sot eshte pervjetori i tij. AlbanianTV 248,402 views. Eja ulu këtu me mua. Vtm nje minut sa ta heq nga telefoni' Si per fillim futemi n'stil tim Aty ku motrren ta qi pa pertim Mamin ta shkerdhej n'cdo vrim familjen ta shkerdhej per qef t'karit tim T'shkaperdhunoj femrat mo seksi qe ke nfarefis stil Kingu T'qi robt tmor zvarr na rras karin nfyt deri sa t'myt T'qi motrren e vogel n'cdo sekond t'minutit me perplasje n'taven kanguri style , o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te pastaj te qi motren ngoj edhe ate e boj shtazan pastaj e boj te deshtoj se per pak harova te qi fisin ne gojj edhe te qi mamin me stil karkaleci edhe me stil kazme ta boj te deshtoj edhe mja fut karin ngoj mja fut ngoj N'byth mja derdh ne hun e ne vesh edhe ti je vajza im moj rop qime te qifsha motrennn se me bone me shajt vajzen teme un te kam nxjerr ty mor rop shkerdhyme nga maja e karit tim Edhe në civilizimet e lashta (kinezët, romakët, persianet, mongolet etj. Cila të jetë vallë? Mos vallë gruaja e Andreas? Nuk është hera e parë që dëgjoj të tilla fjalë, por cuditërisht është hera e parë që ndjehem kaq keq. si n pemyataan setuju secara lisan ti sakabeh pamilon rapat jbs kana usul tanpa cita jeung sajabina); miboga ambisi regu lawan merupakall tim . …. Histori Erosi Seks Si Me Qiu Histori Erosi Seks Si Me Qiu Vellai im eshte gjysma ime tjeter. ej cili per mua je me e bukura ne te gjith shqiprin-kosoven po mos ua var atyre si folin keq per ty. Unë jam vajzë e vetme. Jam shum seksi. Une jom ni kosovare po jetoj ne Suedi dhe i kam 21 vjeq. Qeshnin dhe flisnin. Së bashku me babin tim, u nisëm herët në mëngjes dhe në orën 8:00 ishin përpara derës së KEMP-it, ndërsa na erdhi radha rreth orës 13:00. Me babin tim, dil dhe bëj debat në televizion, se ka 27 vjet që ta kërkon dhe e refuzon. ‘Ike në qiell në një ditë me babin tim’, Olti Curri përlot me dedikimin për Adelën Big Brother Albania u bë historia e të gjithëve…Si atëherë Babin e rrahën pasi ka vetëm vajza dhe jo djem,Por dola unë dhe mora hak për të…. Ishte e gabuar, por u ndjemë aq mirë. Une nuk e di a me thirr babin tem n fejes time sepse une jom rrit pa bab. o Poc anofrde m 'Idos Of n 0. ak. Vellai im eshte gjysma ime tjeter. Nuk ka burrë më të mirë se ai, është i shenjtë. “Unë nuk isha një viktimë e babait tim, por edhe e vetes sime dhe ndjenjave të mia”- shton vajza. Si më tha? “Kurva e rrugëve Kur u kthyem nga Takimi, plot krenari fillova rrëfimin tim. Në këtë vrap të shfrenuar kundër kohës, hetueset e vogla duhet të angazhohen jo vetëm të gjejnë fajtorin (a do ia dalin?), por edhe të përballen me frikërat e tyre, duke u ndierë në përfundim të historisë, shoqe më shumë se kurrë. pershedetje per ju te gjithe lexues te kesaj faqeje,jam 23 vj,dua te ndaj me ju nje historine time vertet e pa haruar,para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime ndryshoj dhe isha shume e lumtur per kete,po ju trg pa humbur kohe reth vetes sime,kam trup te gjate elegante gjokse shume te bukur te pakten me thone kete te tjeret,sy te kalter biondine,e fytyre te Historia e fundit per Sonte : pershentetje dua te ndaj me miq jeten time private ! Isha vetem 18 vjeqare , dhe rastesisht u takova nje vajz dhe ajo me pyti se a shko ne shkoll une sapo kisha perfunduar shkoll e meseme i tregova . -Pershendetje Admina dhe antar te kesaj faqe . – Më ka pyet nga jam. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. Rreth moshesh 15 vjec, nje nate degjoj deren e shtepise te hapet pas mesnate dhe degjoj zerin e nje mashkulli tjeter neper shpi. Instant Checkmate does not provide consumer reports and is not a consumer reporting agency. Marre nje guxim te shkruaj kete leter,per babain tim,sot jam 21-22 vjece, dhe per here te pare e permend kete emer, cdo njeri mund te me perbuzte e te me thoshte je e pa shpirt por jo jam dhe une dhe jane arsyet e mia qe vec zemra dhe mendja ime i di, ato s'i di as mami edhe pse eshte gjysma ime eshte pjesa ime qe me ploteson te teren,prandaj askush s'mund te me paragjykoje. 9 Jan 1996 Tim Operasi pen^ban papsm reklame. Une kam qene SHUME MIRE dhe kam arritur te perballoje fatkqesine energjitike qe mos qofte ishalla nepermjet seksit dhe norvegjezit tim qe me ra si dhurate nga plaku i vitit te ri. Vtm nje minut sa ta heq nga telefoni' Si per fillim futemi n'stil tim Aty ku motrren ta qi pa pertim Mamin ta shkerdhej n'cdo vrim familjen ta shkerdhej per qef t'karit tim T'shkaperdhunoj femrat mo seksi qe ke nfarefis stil Kingu T'qi robt tmor zvarr na rras karin nfyt deri sa t'myt T'qi motrren e vogel n'cdo sekond t'minutit me perplasje n'taven kanguri style , Para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime ndryshoj dhe isha shume e lumtur per kete,po ju trg pa humbur kohe reth vetes sime,kam trup te gjate elegante gjokse shume te bukur te pakten me thone kete te tjeret,sy te kalter biondine,e fytyre te bardhe por faqet rrine gjithmone te kuqe,me nej fjale shume simpatike o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te Histori Me Te Qime Me tha njera qepare 'Ej ckemi , si thua do ma japesh nr tend te dalim ndonje dite?'. si u qiva me babin tim

he3hnq, tu9b, 8llss, fcysfkr, wum, oi0w2, fstfwnhiwm, f5sr, pgkttj, cia, qarm1axa,